Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: On
hu: Be

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Off
hu: Ki

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Contrib
hu: Közösségi

en: owner
hu: tulajdonos
