Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: On
ja: オン

en: None
ja: なし

en: Password
ja: パスワード

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Off
ja: オフ

en: Host
ja: ホスト

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Owner
ja: 所有者

en: Email subject
ja: 件名

en: Port
ja: ポート

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
