Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: On
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Owner
lt: Savininkas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Port
lt: Šliuzas

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
