Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: On
lv: Aktīvs

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Email content
lv: Epasta saturs

en: Port
lv: Ports
