Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Password
mg: Teny miafina
