Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: On
nl: Aan

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Port
nl: Poort

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Email from address
nl: E-mailadres van afzender

en: Secure
nl: Beveiligd

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Email from name
nl: Naam afzender

en: Email to address
nl: E-mail naar adres
