Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: On
pl: Włączony

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Owner
pl: Właściciel

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Email content
pl: Treść emaila

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zachowane.

en: Paragraphs
pl: Akapity
