Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: On
pt: Ligado

en: None
pt: Nenhum

en: Password
pt: Senha

en: Save Settings
pt: Guardar definições

en: Configuration saved.
pt: Configuração guardada.

en: Off
pt: Desligado

en: Host
pt: Servidor

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Owner
pt: Proprietário

en: Email subject
pt: Assunto do email

en: Port
pt: Porta

en: Paragraph
pt: Parágrafo
