Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Password
si: මුරපදය

en: Configuration saved.
si: සැකසුම් සුරකින ලදී.
