Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
