Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: On
tr: Açık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Save Settings
tr: Ayarları Kaydet

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Off
tr: Kapalı

en: Host
tr: Sunucu

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Owner
tr: Sahibi

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Email content
tr: İçeriği e-postala

en: Paragraph
tr: Paragraf
