Mail Box Management (1.0.1-beta1) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: On
uk: Увімкнено

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Off
uk: Вимкнено

en: Host
uk: Хост

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Owner
uk: Власник

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Email content
uk: Уміст листа

en: Server Port
uk: Порт сервера

en: Port
uk: Порт

en: User does not exist.
uk: Користувача не існує.

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Connection Type
uk: Тип з’єднання

en: Email from address
uk: Електронна пошта з адреси

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Email from name
uk: Електронна пошта від імені

en: owner
uk: власник

en: Email to address
uk: Адреса електронної пошти До
