Mail Entity Queue (2.0.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De
