Mail Entity Queue (2.0.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran
