Mail Entity Queue (2.0.0) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: States
ca: Estats

en: Mail
ca: Correu

en: Created
ca: Creat

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: State
ca: Estat

en: Sent
ca: Enviat

en: Plain
ca: Pla

en: Send to
ca: Enviar a

en: Process
ca: Processa

en: Pending
ca: Pendent

en: Delay
ca: Retard

en: Plugin
ca: Connector

en: Changed
ca: Canviat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: - All -
ca: - Tot -

en: Item ID
ca: ID d'element

en: Attempts
ca: Intents

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Theme name
ca: Nom del tema

en: Reply to
ca: Respondre a

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).
