Mail Entity Queue (2.0.0) - en to el translation catalogue (35 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Subject
el: Θέμα

en: Send email
el: Στείλε email

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: State
el: Κατάσταση

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Plain
el: Απλό

en: Process
el: Επεξεργασία

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: - All -
el: - Όλα -

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Theme name
el: Όνομα θεματικής παραλλαγής

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
el: %type: @message στην %function (γραμμή %line από %file).
