Mail Entity Queue (2.0.0) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Updated
et: Uuendatud

en: States
et: Olekud

en: Mail
et: E-post

en: Created
et: Loodud

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: State
et: Olek

en: Plain
et: Tavaline

en: Process
et: Protsess

en: Additional
et: Muud andmed

en: Pending
et: Ootel

en: Changed
et: Muudetud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: - All -
et: - Kõik -

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
et: %type: @message funktsioonis %function (rida %line / %file).
