Mail Entity Queue (2.0.0) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: - All -
ht: - Tout -
