Mail Entity Queue (2.0.0) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Format
is: Stílsnið

en: Number of items
is: Fjöldi hluta

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: States
is: Stöður

en: Mail
is: Póstur

en: Created
is: Stofnað

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: State
is: Fylki

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: - Select -
is: - Velja -

en: - All -
is: - Allt -
