Mail Entity Queue (2.0.0) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
