Mail Entity Queue (2.0.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Send email
ml: ഇമെയിൽ അയയ്ക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്
