Mail Entity Queue (2.0.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
