Mail Entity Queue (2.0.0) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: States
ro: Stări

en: Mail
ro: E-mail

en: Created
ro: Creat

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: State
ro: Status

en: Sent
ro: Trimis

en: Plain
ro: Simplu

en: Send to
ro: Trimite la

en: Process
ro: Proces

en: Additional
ro: Adițional

en: Pending
ro: În așteptare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Data
ro: Dată

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: - All -
ro: - Toate -

en: Item ID
ro: ID-ul elementului

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Theme name
ro: Numele temei

en: Reply to
ro: Răspunde la

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ro: %type: @message în %function (linia %line din %file).
