Mail Entity Queue (2.0.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Subject
si: කාරණය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
