Mail Entity Queue (2.0.0) - en to th translation catalogue (21 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Format
th: รูปแบบ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: State
th: รัฐ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Data
th: ข้อมูล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Attempts
th: จำนวนการสอบ

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
