Mail Entity Queue (2.0.1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Subject
br: Danvez

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Mail
br: Postel

en: Plugin
br: Lugant

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
