Mail Entity Queue (2.0.1) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: List
da: Vis

en: Subject
da: Emne

en: Send email
da: Send e-mail

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Number of items
da: Antal elementer

en: Updated
da: Opdateret

en: States
da: Tilstande

en: Mail
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: State
da: Status

en: Sent
da: Sendt

en: Plain
da: Enkel

en: Send to
da: Send til

en: Process
da: Behandl

en: Additional
da: Yderligere oplysninger

en: Pending
da: Afventer

en: Changed
da: Ændret

en: Webform
da: Webformular

en: Language code
da: Sprogkode

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Queue
da: Kø

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: - All -
da: - Alle -

en: Item ID
da: Element-ID

en: Theme name
da: Theme-navn

en: Reply to
da: Svar på

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
da: %type: @message i %function (linje %line af %file).
