Mail Entity Queue (2.0.1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -
