Mail Entity Queue (2.0.1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Subject
fi: Aihe

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Number of items
fi: Kohteiden määrä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: States
fi: Tilat

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Created
fi: Luotu

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: State
fi: Tila

en: Sent
fi: Lähetetty

en: Plain
fi: Puhdas

en: Process
fi: Suorita

en: Additional
fi: Lisäarvot

en: Pending
fi: Odottaa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Queue
fi: Jono

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Item ID
fi: Artikkelin ID

en: Attempts
fi: Yritykset

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Theme name
fi: Teeman nimi

en: Reply to
fi: Vastaa

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).
