Mail Entity Queue (2.0.1) - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: States
lv: Stāvokļi

en: Mail
lv: Pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: State
lv: Stāvoklis

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Process
lv: Apstrāde

en: Additional
lv: Papildus

en: Pending
lv: Gaida

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Changed
lv: Labots

en: Webform
lv: Webforma

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: - All -
lv: - Visi -
