Mail Entity Queue (2.0.1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
