Mail Entity Queue (2.0.1) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Number of items
nl: Aantal items

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: States
nl: Statussen

en: Mail
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: State
nl: Status

en: Sent
nl: Verzonden

en: Plain
nl: Plat

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: Process
nl: Verwerk

en: Additional
nl: Extra

en: Pending
nl: In afwachting

en: Delay
nl: Vertraging

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Webform
nl: Formulier

en: Language code
nl: Taalcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Data
nl: Gegevens

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Bcc
nl: BCC

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Cc
nl: CC

en: - All -
nl: - Alle -

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: Reply to
nl: Antwoord aan

en: - Site default -
nl: - Site standaard -

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
nl: %type: @message in %function (regel %line van %file).

en: It is recommended to install the <a href="@yaml-editor">YAML Editor</a> module for easier editing.
nl: Voor eenvoudige bewerking wordt aanbevolen de <a href="@yaml-editor">YAML Editor</a>-module te installeren.

en: From mail
nl: Van e-mail

en: To mail
nl: Naar e-mail
