Mail Entity Queue (2.0.1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: List
nn: Liste

en: Subject
nn: Emne

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
