Mail Entity Queue (2.0.1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
