Mail Entity Queue (2.0.1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
