Mail Entity Queue (2.0.2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Updated
bg: Обновено

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: State
bg: Статус

en: Process
bg: Обработване

en: Pending
bg: В изчакване

en: Language code
bg: Код на език

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
