Mail Entity Queue (2.0.2) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: State
mr: राज्य

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
