Mail Entity Queue (2.0.2) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Mail
ne: पत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: To
ne: लाई

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
