Mail Entity Queue (2.0.2) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Subject
sv: Ämne

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: States
sv: Lägen

en: Mail
sv: E-post

en: Created
sv: Skapad

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: State
sv: Läge

en: Sent
sv: Skickad

en: Plain
sv: Enkel

en: Send to
sv: Skicka till

en: Process
sv: Behandla

en: Additional
sv: Kompletterande

en: Pending
sv: Väntar på

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Changed
sv: Ändrad

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Queue
sv: Kö

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: - All -
sv: - Alla -

en: Item ID
sv: Föremålets ID

en: Attempts
sv: Försök

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Theme name
sv: Namn på tema

en: Reply to
sv: Svara på

en: Maximum attempts
sv: Maximalt antal försök

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
