Mail Entity Queue (2.0.3) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Subject
af: Onderwerp

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Pending
af: Hangende

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -
