Mail Entity Queue (2.0.3) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Send email
am: ኢሜል ላክ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
