Mail Entity Queue (2.0.3) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: States
ar: الحالات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: State
ar: الحالة

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Plain
ar: عادي

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: Process
ar: عملية

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: - All -
ar: - الكل -

en: Item ID
ar: معرف العنصر

en: Entity ID
ar: معرّف الكينونة

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
