Mail Entity Queue (2.0.3) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Plain
be: Звычайны

en: Send to
be: Адрасаты

en: Pending
be: Чакае

en: Webform
be: Анкета

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
be: %type: @message у %function (радок %line of %file).
