Mail Entity Queue (2.0.3) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Subject
cy: Testun

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Plain
cy: Plaen

en: Send to
cy: Gyrru at

en: Additional
cy: Ychwanegol

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Language code
cy: Côd yr iaith
