Mail Entity Queue (2.0.3) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
