Mail Entity Queue (2.0.3) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Mail
eu: Posta

en: Created
eu: Sortua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: State
eu: Egoera

en: Process
eu: Prozesua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Queue
eu: Ilara

en: - All -
eu: - Dena -

en: Theme name
eu: Gaiaren izena
