Mail Entity Queue (2.0.3) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: - Select -
fil: - Pumili -
