Mail Entity Queue (2.0.3) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Send email
gl: Enviar correo

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Updated
gl: Actualizado

en: States
gl: Estados

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: State
gl: Estado

en: Sent
gl: Enviado

en: Plain
gl: Simple

en: Send to
gl: Enviar

en: Pending
gl: Pendente

en: Changed
gl: Cambiado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Queue
gl: Cola

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: - All -
gl: - Todo -

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: Theme name
gl: Nome do tema
