Mail Entity Queue (2.0.3) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Process
gu: પ્રક્રિયા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Data
gu: માહિતી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
