Mail Entity Queue (2.0.3) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Send email
hu: Email küldése

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: States
hu: Állapotok

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: State
hu: Állapot

en: Sent
hu: Elküldve

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Send to
hu: Címzett

en: Process
hu: Folyamat

en: Additional
hu: Továbbiak

en: Pending
hu: Függőben

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Changed
hu: Módosítva

en: Webform
hu: Űrlap

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Data
hu: Adat

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Queue
hu: Várólista

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: - All -
hu: – Mind –

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Attempts
hu: Próbálkozások

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Theme name
hu: Sminknév

en: Reply to
hu: Válasz

en: Maximum attempts
hu: Maximális próbálkozások

en: - Site default -
hu: - Webhely alapértelmezése -

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
hu: %type típus: @message üzenet %function függvényben (%file fájl %line. sorában).

en: Mails
hu: Levelek
